Šolski center Šentjur

Cesta na kmetijsko šolo 9, 3230 Šentjur 03/746 29 00

Vabilo za roditeljske sestanke v dijaškem domu

Vabila na roditeljske sestanke v dijaškem domu

Popravni in dopolnilni izpiti 2.rok

POPRAVNI in DOPOLNILNI IZPITI – 2. rok

Jesenski rok poklicne mature

Razporedi za jesenski rok poklicne mature

Javni razpis za prevoz gibalno ovirane dijakinje

Šolski center Šentjur objavlja javni razpis za prevoz

Izmenjava dijakov Šolskega centra Šentjur v okviru mednarodnega projekta Erasmus+

V okviru mednarodnega projekta Erasmus+ Biotehniški poklici prihodnosti

Javno naročilo za obnovo strehe in stavbnega pohištva na strojni delavnici Šolskega centra Šentjur

Šolski center Šentjur, Cesta na kmetijsko šolo 9, 3230 Šentjur, objavlja povabilo

 • Vabilo za roditeljske sestanke v dijaškem domu

  Petek, 05 Julij 2019 09:51
 • Popravni in dopolnilni izpiti 2.rok

  Petek, 05 Julij 2019 09:48
 • Jesenski rok poklicne mature

  Sreda, 03 Julij 2019 14:11
 • Javni razpis za prevoz gibalno ovirane dijakinje

  Torek, 02 Julij 2019 07:29
 • Izmenjava dijakov Šolskega centra Šentjur v okviru mednarodnega projekta Erasmus+

  Ponedeljek, 01 Julij 2019 18:02
 • Javno naročilo za obnovo strehe in stavbnega pohištva na strojni delavnici Šolskega centra Šentjur

  Petek, 28 Junij 2019 14:14

REGIONALNO TEKMOVANJA V ZNANJU ZA MLADE S PODEŽELJA

REGIJSKI KVIZ - »MLADI IN KMETIJSTVO 2019«

 

Kviz mladi in kmetijstvo še vedno živi z namenom, da se mladi s podeželja izobražujejo iz aktualnih tem, hkrati pa je to možnost za druženje mladih in izmenjavo mnenj. Učijo se tudi nastopanja, komunikacije in organizacije javnih prireditev. Organizacijo dogodka je letos prevzelo Društvo podeželske mladine Tabor v sodelovanju s KGZ Celje. Regijski kviz MLADI IN KMETIJSTVO 2019,  je potekal v soboto, 30. marca 2019 v Domu krajanov Tabor s pričetkom ob 18.30 uri.

regijski 1

 

Na tekmovanju so se pomerile tričlanske ekipe društev podeželske mladine iz Celjske regije s področja turizma na podeželju, natančnega kmetijstva, samostojnih krmilnih sistemov in pridelave vrtnin v rastlinjaku s poudarkom na hidroponiki.

IMG 20190330 200352

 

Šolski center Šentjur je to leto, na regijskem kvizu Mladi in kmetijstvo, sodeloval z ekipo v sestavi: Rok Terčič, Špela Grm in Ivana Marguč, ki se je uvrstila na prvo mesto.

 

Ekipa se je pripravljala in  tekmovala pod mentorstvom  Metode Senica, Damjane Vrbnjak in Natalije Šket. Naša ekipa je bila tokrat odlična, saj nam je uspelo zmagati.  Iskrene čestitke izbrani ekipi za njihov trud in zmago  na regijskem tekmovanju. Hvala tudi Nataliji in Damjani, za pomoč pri pripravi ekipe glede na izbrane strokovne teme. Po končanem tekmovalnem delu je sledila razglasitev rezultatov, priznanj, izmenjava praktičnih daril in zabava za mlade podeželane.

IMG 20190330 200154 

 

Pripravila: mag. Metoda Senica

 

Naša spletna stran uporablja piškotke, zato, da lahko razločujemo med obiskovalci in štejemo njihovo število in tako izboljšujemo delovanje strani. . Vec o piskotkih in kako jih brisati najdete na strani Vec o piskotkih.

Strinjam se z uporabo spletnih piskotkov na tej strani.

EU Cookie Directive Module Information

Do konca pouka je

Anketa

Kje ste dobili informacije o naši šoli in programih?
 

Števec obiskov

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanes396
mod_vvisit_counterVčeraj4230
mod_vvisit_counterTa teden18843
mod_vvisit_counterPrejšnji teden30115
mod_vvisit_counterTa mesec80534
mod_vvisit_counterPrejšnji mesec137409
mod_vvisit_counterVsi obiski10650030

Prevedi stran

Naša spletna stran uporablja piškotke, zato, da lahko razločujemo med obiskovalci in štejemo njihovo število in tako izboljšujemo delovanje strani. . Vec o piskotkih in kako jih brisati najdete na strani Vec o piskotkih.

Strinjam se z uporabo spletnih piskotkov na tej strani.

EU Cookie Directive Module Information