Šolski center Šentjur

Cesta na kmetijsko šolo 9, 3230 Šentjur 03/746 29 00

POPRAVNI in DOPOLNILNI IZPITI – 1. rok za nezaključne letnike

Razpored POPRAVNI in DOPOLNILNI IZPITI – 1. rok za nezaključne letnike SREDA, 30.6.2020 ...

Zadnji dan pouka v tem šolskem letu

Danes je bil zadnji dan pouka,

Proslava ob dnevu državnosti

Dan državnosti je slovenski državni praznik, ki se praznuje 25....

Sreda, 23. 6. 2021 – Dan ozaveščanja zdravega načina življenja

V sredo, 23. junija 2021, bo pouk potekal od 2. šolske ure

Podelitev spričeval zaključnega izpita

Podelitev spričeval in seznanitev z rezultati zaključnega izpita

1.mesto ŠC Šentjur - projekt Ne zavrzi oblek, ohrani planet (Ekošola)

Naša šola je v sklopu ekošolskega projekta NE ZAVRZI OBLEK, OHRANI PLANET,

 • POPRAVNI in DOPOLNILNI IZPITI – 1. rok za nezaključne letnike

  Sreda, 23 Junij 2021 13:40
 • Zadnji dan pouka v tem šolskem letu

  Sreda, 23 Junij 2021 13:38
 • Proslava ob dnevu državnosti

  Ponedeljek, 21 Junij 2021 18:17
 • Sreda, 23. 6. 2021 – Dan ozaveščanja zdravega načina življenja

  Petek, 18 Junij 2021 07:21
 • Podelitev spričeval zaključnega izpita

  Sreda, 16 Junij 2021 15:27
 • 1.mesto ŠC Šentjur - projekt Ne zavrzi oblek, ohrani planet (Ekošola)

  Petek, 11 Junij 2021 09:11

Oglasi

ZLATA MATURANTKA NA ŠOLSKEM CENTRU ŠENTJUR

Spomladanski rok poklicne mature je potekal od 30. 5. 2020 do 23. 6. 2020.

Dne 30. 5. 2020 se je s pisnim izpitom iz angleščine začel izvajati spomladanski rok poklicne mature 2020. Dne 1. 6. 2020 so opravljali pisni izpit iz slovenščine, 6. 6. 2020 pisni izpit iz matematike ter 11. 6. 2020 pisni izpit iz strokovnih predmetov: kmetijstvo ter živilstvo in prehrana. Spomladanski izpitni rok se je nadaljeval še v mesecu juniju z ustnimi izpiti.

Na spomladanskem roku je od 40 kandidatov poklicno maturo uspešno opravilo 38 kandidatov (95 %), 2 kandidata nista bila uspešna (5 %).

Izjemen uspeh - 22 od 23 možnih točk je dosegla 1 dijakinja Eva Gradič, dijakinja 4. letnika programa živilsko prehranski tehnik, kar pomeni, da je postala »zlata maturantka«.

 zlata maturantka

Zaključili smo s slovesno seznanitvijo kandidatov z uspehom pri poklicni maturi in podelitvijo spričeval, ki je bila 7. 7. 2020 v prostorih Šolskega centra Šentjur. Program je povezovala namestnica predsednika Šolske maturitetne komisije prof. Andreja Lavrič. Dijake je nagovoril direktor Šolskega centra Šentjur mag. Branko Šket, vzpodbudne besede in dobre želje v prihodnje jim je izrekla tudi v. d. ravnateljica Srednje in poklicne šole Monika Očko. Podelili smo obvestila o uspehu in spričevala poklicne mature, priloge k spričevalu, priznanja ter 2 knjižni nagradi.

Zlata maturanta Eva Gradič je po seznanitvi s svojim izjemnim dosežkom strnila svoje občutke na pretekla štiri leta:

»Šolski center Šentjur bo v vseh nas pustil poseben pečat. Pred štirimi leti smo šolanje pričeli kot prestrašeni tujci, danes pa šolo zapuščamo s težkim srcem in solzah v očeh. V štirih letih smo spletli močne prijateljske vezi, za katere vemo, da bodo ostale tudi po končanem šolanju. Prijatelji in pa seveda profesorji ter ostalo osebje pa je pripomoglo k temu, da šolo zapuščamo unikatni in da smo v tem času zrastli vsak v svojo osebnost. In tako se je naša prekratka skupna pot šolanja zaključila na šoli, kjer so najpomembnejši pristni odnosi in počutje dijakov. 

Šolski center Šentjur je bil štiri leta naš drugi dom, sedaj pa ga prepuščamo še ostalim, da tukaj zapišejo svoj del zgodbe.«

Maturanti 4.T 

4 t-01

Maturanti  2.PTI

2 pti-01

Zapisala Simeona Rakun, tajnica ŠMK POM

Naša spletna stran uporablja piškotke, zato, da lahko razločujemo med obiskovalci in štejemo njihovo število in tako izboljšujemo delovanje strani. . Vec o piskotkih in kako jih brisati najdete na strani Vec o piskotkih.

Strinjam se z uporabo spletnih piskotkov na tej strani.

EU Cookie Directive Module Information

Do konca pouka je

Anketa

Kje ste dobili informacije o naši šoli in programih?
 

Števec obiskov

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanes1975
mod_vvisit_counterVčeraj4507
mod_vvisit_counterTa teden15583
mod_vvisit_counterPrejšnji teden37742
mod_vvisit_counterTa mesec102072
mod_vvisit_counterPrejšnji mesec48292
mod_vvisit_counterVsi obiski13298524

Prevedi stran

Naša spletna stran uporablja piškotke, zato, da lahko razločujemo med obiskovalci in štejemo njihovo število in tako izboljšujemo delovanje strani. . Vec o piskotkih in kako jih brisati najdete na strani Vec o piskotkih.

Strinjam se z uporabo spletnih piskotkov na tej strani.

EU Cookie Directive Module Information