Šolski center Šentjur

Cesta na kmetijsko šolo 9, 3230 Šentjur 03/746 29 00

PODELITEV SPRIČEVAL Zaključni izpit

Dijaki programov Pomočnik v biotehniki in oskrbi, Slaščičar, Pek ter Mehanik kmetijskih in...

Učbeniški sklad 2021/22

Dijaki Šolskega centra Šentjur si lahko izposodijo komplet učbenikov iz učbeniškega sklada...

Svečana podelitev maturitetnih spričeval

V sredo, 7. julija 2021, je potekala svečana podelitev

Razpored popravnih izpitov 2. rok

POPRAVNI in DOPOLNILNI IZPITI – 2. rok

RAZPORED IZPITOV PRI POKLICNI MATURI

JESENSKI ROK (24. 8. 2021 – 3. 9. 2021)

Pregled šolskega leta

Predstavitev šolskega leta

  • PODELITEV SPRIČEVAL Zaključni izpit

    Torek, 13 Julij 2021 08:25
  • Učbeniški sklad 2021/22

    Četrtek, 08 Julij 2021 08:53
  • Svečana podelitev maturitetnih spričeval

    Četrtek, 08 Julij 2021 07:14
  • Razpored popravnih izpitov 2. rok

    Sreda, 07 Julij 2021 09:50
  • RAZPORED IZPITOV PRI POKLICNI MATURI

    Torek, 06 Julij 2021 12:28
  • Pregled šolskega leta

    Četrtek, 01 Julij 2021 08:57

Oglasi

Talenti se predstavljajo, 7. 2. 2014

Kaj? Prireditev namenjena slovenskemu kulturnemu prazniku

Kdaj? Petek, 7.2.2014 po 4.šolski uri

Kje? Jedilnica ŠC Šentjur

Kdo in kako?

Prenos prireditve v živo

  1. Gregor Drač, 2.T, harmonika, Kam le čas beži
  2. Toni Galuf, 3.SM, harmonika, Divja kri
  3. Skupina Bomba style, 2.T, s pesmijo Dobra mrha
  4. Mojca Juteršek, 1.SP, harmonika, Venček narodnih
  5. Amadej Gabrovec, harmonika, Matic Šmigovc, bas kitara, 1.T,Naj živi cela družba
  6. Rok Mlinar, 1.SP, petje, Na kožo pisana
  7. Jaka Škoberne, 1.SP, beat box
  8. Patricija Halužan, 3.T, petje, Številka 3 (ali Zame zakantaj)
  9. Uroš Grobelnik, harmonika, Matic Šmigovc, bas kitara, 1.T, Veleslalom polka
  10. Niko Škafer, Nejc Grubenšek, Miha Bezgovšek, 4.T, Jure Atelšek, 1.PTI, Žiga Rajh, petje, Lud i zanesen
  11. Žana Kompolšek, 2.PTI, petje, Želim si, želim
  12. Matej Frece s skupino, 1.M
  13. Klara Prušnik, Tanja Kmetič, dijaški dom, petje, Zemlja pleše
  14. Skupina 2. T razreda Špilat ne znamo, pet pa tud ne, Veseli Ribenčan
  15. Skupina 4.T razreda z Venčkom narodnih

Talenti-2013 013

Lanska zmagovalca (Petra in David)

Naša spletna stran uporablja piškotke, zato, da lahko razločujemo med obiskovalci in štejemo njihovo število in tako izboljšujemo delovanje strani. . Vec o piskotkih in kako jih brisati najdete na strani Vec o piskotkih.

Strinjam se z uporabo spletnih piskotkov na tej strani.

EU Cookie Directive Module Information

Do konca pouka je

Anketa

Kje ste dobili informacije o naši šoli in programih?
 

Števec obiskov

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanes951
mod_vvisit_counterVčeraj1744
mod_vvisit_counterTa teden8700
mod_vvisit_counterPrejšnji teden9942
mod_vvisit_counterTa mesec8700
mod_vvisit_counterPrejšnji mesec82027
mod_vvisit_counterVsi obiski13407395

Prevedi stran

Naša spletna stran uporablja piškotke, zato, da lahko razločujemo med obiskovalci in štejemo njihovo število in tako izboljšujemo delovanje strani. . Vec o piskotkih in kako jih brisati najdete na strani Vec o piskotkih.

Strinjam se z uporabo spletnih piskotkov na tej strani.

EU Cookie Directive Module Information