Šolski center Šentjur

Cesta na kmetijsko šolo 9, 3230 Šentjur 03/746 29 00

Izjava pred vstopom študenta v višjo strokovno šolo

Vse študente opozarjamo, da morajo v primeru simptomov in znakov

Vpis v višješolskem strokovnem izobraževanju

Obvestilo o podaljšanju 1. prijavnega roka  

Vabljeni k prijavi za vpis v naše višješolske študijske programe

Vabljeni k prijavi za vpis v višješolske študijske programe, ki jih izvajamo na Šolskem ce...

Svečana podelitev diplom

7. novembra 2019 je potekala svečana podelitev

  • Izjava pred vstopom študenta v višjo strokovno šolo

    Ponedeljek, 18 Maj 2020 15:18
  • Vpis v višješolskem strokovnem izobraževanju

    Sreda, 18 Marec 2020 14:50
  • Vabljeni k prijavi za vpis v naše višješolske študijske programe

    Sreda, 11 Marec 2020 14:43
  • Svečana podelitev diplom

    Nedelja, 24 November 2019 00:00
  • PROSTA VPISNA MESTA za izredni študij v študijskem letu 2019/20 po drugem prijavnem roku

    Četrtek, 26 September 2019 17:36

Praktično izobraževanje UPK

Razpored praktičnega izobraževanja

 

Razpored praktičnega izobraževanja za 1. letnik   

Zap. št.

IME  in PRIIMEK

Nezgodno

zavarovanje

1. 2. – 26. 2. 2010

4 tedne oz. 160 ur

17. 5.  do  4. 6. 2010    

3 tedne oz. 120 ur

7. 6.  do  25. 6. 2010

3 tedne oz. 120 ur

  1.  

Marija  ATELŠEK

Ljubno ob Savinji

2009/10

SV: Šolski center Šentjur

VRT: Šolski center Šentjur

TR: Šolski center Šentjur

  1.  

Matic  ČOKLC

Šentjur

1.9.2020

SV: Šolski center Šentjur

ŽIV: Meja

VRT: Šolski center Šentjur

  1.  

Aljaž  DOBNIK

Šentjur

2009/10

SV:Vinogradništvo Črešnar

ŽIV: Črešnar

VRT: Šolski center Šentjur

  1.  

Tilen  DROFELNIK

Šmartno ob Paki

2009/10

SV:Mirosan

ŽIV: Terčič

POL: Drofelnik

  1.  

Andrej  FLIS

Zreče

2009/10

SV: Šolski center Šentjur

VRT: Šolski center Šentjur

TR: Šolski center Šentjur

  1.  

Uroš  KNEZ

Laško

1.10.2014

SV: Sadjarstvo

Aškerc

VRT: Verbič

ŽIV: Knez

  1.  

Primož  KOKOVNIK

Braslovče

2009/10

SV: Šolski center Šentjur

VRT: Šolski center Šentjur

ŽIV: Zagožen

  1.  

Valentina  KOVAČIČ

Rogatec

1.12.2029

SV: Sadjarstvo  Poharc

VRT: Šofranac

ŽIV: Klevže

  1.  

Boris  LIPOVŠEK

Celje

1.10.2012

SV: Mirosan

ŽIV: Meja

VRT: Šolski center Šentjur

  1.  

Žan  MARGUČ

Loče

1.7.2017

SV: Vinogradništvo Mlakar

VRT: Vinogradništvo Mlakar

ŽIV: Pučnik

  1.  

Peter  MIHELČIČ

Šentjur

1.2.2019

SV: Šolski center Šentjur

VRT: Šolski center Šentjur

ŽIV: Križnik

Zap. št.

IME  in PRIIMEK

Nezgodno

zavarovanje

1. 2. – 26. 2. 2010

4 tedne oz. 160 ur

17. 5.  do  4. 6. 2010  

 3 tedne oz. 120 ur

7. 6.  do  25. 6. 2010

3 tedne oz. 120 ur

12. 

Jure  REVINŠEK

Boštanj

 

SV: Mirosan

VRT: Šolski center Šentjur

ŽIV: Pompe

13. 

Lucija  ROGEL

Prebold

12.1.2020

SV: Mirosan

VRT: IHPS Žalec

ŽIV: Grm

14. 

Valerija  SKOK

Vransko

5.10.2010

SV: Mirosan

VRT: IHPS Žalec

ŽIV: Škafer

15.

Matej  STROPNIK

Šoštanj

1.5.2038

SV: Mirosan

VRT: IHPS Žalec

ŽIV: Stropnik

16. 

Estera  ŽEKAR

Rogaška Slatina

1.2.2011

SV: Sadjarstvo Poharc

ŽIV: Klevže

VRT: Šofranac

 

 

 

 

 

 

 

 

Razpored praktičnega izobraževanja za 2. letnik   

Zap. št.

IME  in PRIIMEK

Nezgodno

zavarovanje

1. 10. - 30. 10. 2009  

(176 ur)

24. 5. - 11. 6. 2010

(120  ur)

14. 6. - 30. 6. 2010

(104 ure)

  1.  

Valerija  BUKŠEK

Rogatec

2009/10

IZ: Vet. Center Kropec

TR: Vet. Center Kropec

DD: Krušič Anica

  1.  

Franci  ČRETNIK

Ponikva

2009/10

TR:  Mediacor d. o. o.

EKO: Jurij  Oset

DD: Jurij  Oset

  1.  

Zvijezdana  DEBELJAK

Šentjur 

Izjava

TR:  Šolski center Šentjur

DD: Čerenjak Erika

DD: Čerenjak Erika

  1.  

Klavdija  DEČMAN

Šentjur

31.1.2010

EKO: Kmetija  Jenšterle

DD: Videc Sonja

TR: VET Jagodič

  1.  

Pavel  DOLINŠEK

Trbovlje

2009/10

IZ:  KGZS LJ - Zagorje

DD: Žibert

TR:  KZ Litija

  1.  

Danijela  ĐURA

Ponikva

2009/10

TR: Šolski center Šentjur

TR: Šolski center Šentjur

TR: KZ Šmarje pri Jelšah

  1.  

Rok  FINK

Slov. Konjice

2009/10

TR:  KGZ Slov. Konjice

DD: Kejžar Peter

DD: Kejžar Peter

  1.  

Natalija  GORIŠEK

Loka pri Žusmu

1.2.2019

TR: Šolski center Šentjur

DD: Kotnik

DD: Kotnik

  1.  

Eva  GROBELNIK

Velenje

24.7.2010

TR: Šolski center Šentjur

IZ: KSS Sl. Gradec

DD: KSS Sl. Gradec

  1.  

Meta  HLIŠ

Mozirje

2009/10

TR:  KZ Šaleška dolina

DD: Novak Ančka

DD: Novak Ančka

  1.  

Silvo  KOSABER

Šentjur

2009/10

IZ:  Celjske  mesnine

TR: Šolski center Šentjur

DD: Amon Aleš

 

 

Nezgodno

zavarovanje

1. 10. - 30. 10. 2009   (176 ur)

24. 5. - 11. 6. 2010

(120  ur)

14. 6. - 30. 6. 2010

(104 ure)

12. 

Nives  KOVAČIČ

Rogatec

2009/10

DD: Anica Krušič

TR: KZ Šmarje pri Jelšah

TR: KZ Šmarje pri Jelšah

13. 

Andreja  LENKO

Ljubno ob Savinji

6.9.2010

TR: Šolski center Šentjur

DD: Operčkal Alojzija

DD: Operčkal A.

14 

Jernej  OLENŠEK

Celje

2009/10

IZ:  KZ  Celje

IZ: VET Celje

EKO:  Mesojednik

15 

Valerija  OPERČKAL

Frankolovo

1.1.2010

TR:  KSS Celje

DD: Operčkal Alojzija

DD: Operčkal A.

16 

Martin  PAVLIČ

Slov. Konjice

13.9.2010

TR: KGZ Slov. Konjice

IZ: VET Sl. Konjice (184 ur)

DD: Rutnik Janez

(40 ur)

17 

Rok  POBOLŠAR

Celje

2009/10

TR: KZ  Celje

IZ: Arzenšek

 

DD: Kejžar Peter

 

18 

Dejan  POČIVALŠEK

Bistrica ob Sotli

17.11.2009

TR: KZ Šmarje

DD: Plesnik Franc

DD: Plesnik Franc

19 

Ana  POTOČNIK

Prebold

2009/10

IZ:  FARMA  Vet. ambulanta

TR: KZ Savinjska dolina

DD: Podpečan

20 

Tina  PRISLAN

Žalec

24.11.2010

IZ:  Razvojna agencija Savinja

TR: KZ Petrovče

DD: Olmis

21 

Anja  ROMIH

Dobje

2009/10

TR:  KZ Šentjur

DD: Mogota

DD: Mogota

22 

Jasna  VRHOVŠEK

Gorica pri Slivnici

15.12.2010

TR: Šolski center Šentjur

DD: Podkrižnik

IZ: Meja

  • Sami poskrbite za primerno delovno obleko in obutev.
  • Upoštevajte predpise s področja varstva pri delu in varstva okolja (delodajalcem izročite fotokopije dokumentov).
  • Pri izvajanju praktičnega izobraževanja upoštevajte navodila delodajalca – mentorja !
  • Delodajalec – mentor naj vam vpiše praktično izobraževanje v  indeks in na Potrdilo o opravljenem praktičnem izobraževanju.
  • Napišite poročilo  (GŽI - dnevnik) o opravljenem praktičnem izobraževanju (2 strani).

 

                 Predavateljica oz. organizatorka praktičnega izobraževanja: Marjana KURNIK

Do konca predavanj je

Števec obiskov

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanes3895
mod_vvisit_counterVčeraj3739
mod_vvisit_counterTa teden17150
mod_vvisit_counterPrejšnji teden42463
mod_vvisit_counterTa mesec177225
mod_vvisit_counterPrejšnji mesec126620
mod_vvisit_counterVsi obiski12125267

Prevedi stran

Naša spletna stran uporablja piškotke, zato, da lahko razločujemo med obiskovalci in štejemo njihovo število in tako izboljšujemo delovanje strani. . Vec o piskotkih in kako jih brisati najdete na strani Vec o piskotkih.

Strinjam se z uporabo spletnih piskotkov na tej strani.

EU Cookie Directive Module Information