Športni dan Atletski mnogoboj 2013

Zbor : ob 7.45 na atletskem stadionu pri OŠ

Franja Malgaja

 DSCF8265

Razredi se pod vodstvom razrednikov zberejo in začnejo z ogrevanjem. Tekmovanje se začne ob 8,00. Vsi dijaki tekmujejo v naslednjih disciplinah:

  • tek na 60 m
  • skok v daljino (2 skoka)
  • suvanje krogle (2 meta)
  • tek na 600 m (po končanih prvih 3 disciplinah)

Najboljši trije dijaki in najboljše tri dijakinje v posamezni disciplini ter najboljši trije dijaki in tri dijakinje v atletskem mnogoboju prejmejo priznanja in medalje.

Razpored tekmovanja:

1.krog 08,00-09,00

Tek 60 m

Skok v daljino

Suvanje krogle

3 SP

1 P

1 KPTI

3 T

1 T

2 T

4 T

1 M

2 M

2 PTI

1 SP

2 SM

3M

2 P

1 ŽPTI

2.krog 9,00-10,00

Tek 60 m

Skok v daljino

Suvanje krogle

1 KPTI

3 SP

1 P

2 T

3 T

1 T

2 M

4 T

1 M

2 SM

2 PTI

1 SP

1 ŽPTI

3M

2 P

 3.krog 10,00-11,00

Tek 60 m

Skok v daljino

Suvanje krogle

1 P

1 KPTI

3 SP

1 T

2 T

3 T

1 M

2 M

4 T

1 SP

2 SM

2 PTI

2 P

1 ŽPTI

3M

 

4.krog 11,00-12,15

Tek 600 m

  1. 1P+2T
  2. 1M+3M
  3. 1PTI+1ŽPTI
  4. 1SP+2SM
  5. 2M+3SP
  6. 2PTI+2P
  7. 4T+3T+2T

Najprej tečejo dijakinje, nato pa dijaki.

12,15-13,00 malica

13,00 svečana razglasitev rezultatov in podelitev medalj, priznanj in nagrad

 

Udeležba na športnem dnevu je obvezna.

Opravičeni dijaki se ob 7,45 javite vodji tekmovanja prof.Uleziču in prof.Zrinskemu.

Obvezna je športna oprema.

Kajenje in alkohol sta na in v okolici stadiona strogo prepovedana.

 

Vodja tekmovanja:

Darko Ulezič in Boris Zrinski

 

ZADOLŽITVE UČITELJEV :

Spremljevalci razredov:

1P     Bernarda Obreza

1M   Martina Zapušek, Andreja Lavrič

1PTI Bernarda Vodopivc

1ŽPTI Simeona Rakun

1SP   Elica Paska

1T     Petra Jovan

2P     Lidija Bauman

2M   Erna Ogrizek

3M       Saša Krajšek

2SM    Jerneja Žlof Planinšek

2PTI Natalija Trček Kovše

2T     Anita Šraml

3SP   Jana Kropec

3T       Bojan Fajs

4T      Anita Šraml

 

Tek na 60m

Skok v daljino

Suvanje krogle

Tek na 600 m

Darko Ulezič

Anton Štern

Cvetka Cokan Grenko

Darko Ulezič

Urška Žnideršič-Golež

Staška Buser

Edvin Tomažič

Urška Žnideršič-Golež

Prva pomoč

Fanika Zorko

Organizacija malice

Magda Guček, Damjan Fajs, Martin Šket

 Podelitev prizanj

mag.Branko Šket, mag.Janez Vodopivc

 Priprava ozvočenja

Roman Štravs

Vpis rezultatov in vnos podatkov

Mateja Fidler

Fotografiranje

Darinka Tepeš

Obdelava rezultatov

Boris Zrinski

Naša spletna stran uporablja piškotke, zato, da lahko razločujemo med obiskovalci in štejemo njihovo število in tako izboljšujemo delovanje strani. . Vec o piskotkih in kako jih brisati najdete na strani Vec o piskotkih.

Strinjam se z uporabo spletnih piskotkov na tej strani.

EU Cookie Directive Module Information

Naša spletna stran uporablja piškotke, zato, da lahko razločujemo med obiskovalci in štejemo njihovo število in tako izboljšujemo delovanje strani. . Vec o piskotkih in kako jih brisati najdete na strani Vec o piskotkih.

Strinjam se z uporabo spletnih piskotkov na tej strani.

EU Cookie Directive Module Information