[REGIJSKO TEKMOVANJE V ODBOJKI]

V sredo, 6. 5. 2026, so se dijakinje Srednje poklicne in strokovne šole ŠCŠ udeležile regijskega tekmovanja v odbojki na mivki, ki je potekalo na Letnem kopališču v Celju. V skupini B so se pomerile z ekipama ŠCC Gimnazija Lava in SZKŠ Celje, katerima smo morale priznati premoč.

Čestitamo za borbo naših dijakinj.